Filmas „Angelai ir demonai“ bei jo mitai

Šeštadienį mano mama atvyko prižiūrėti vaikų (ačiū!!!) ir išleido mus su žmona į kiną. Šį kartą – pagal Dan Brown romaną pastatytą Rono Howardo filmą „Angelai ir demonai“. Ankstesnio jo kūrinio „Da Vinčio kodas“ nebuvau matęs, nors knygas skaičiau abi.

Pusė bėdos filmas, nors gal įdomiau jį žiūrėti tuo atveju, jei knygos nesi skaitęs. Išimtos kelios ypatingai fantastiškai turėjusios atrodyti scenos (pvz., knygoje ne tik „camerlango“, bet ir pats pagrindinis herojus Robertas Langdonas kyla aukštyn sraiktasparniu su sprogmeniu (atrodo kartu kyla ir Vittoria Vetra, nors nesu visiškai dėl jos tikras). Jų išsigelbėjimas iš sraiktasparnio – išvis fantastiškas – atrodo jie iš kažkokios sraiktasparnio detalės pasidaro tokį kaip ir sparną, su kuriuo iššokę nusklendžia ir pliumpteli į upę.

Kaip ir „Da Vinčio kode“, šiame filme vėl pripasakota nemažai mitų apie krikščionybę, šį kartą – apie katalikybės ir mokslo santykį. O vat štai vakar pasiskaičiau labai neblogą „angelų ir demonų“ mitų apžvalgą – tikrai verta paskaityti.

Jei trumpai, tai krikščionybės ir mokslo santykis – kur kas sudėtingesnis, nei Dan Brown bando pavaizduoti keliais filme nuskambėjusiais monologais.


Paskelbta

,

sukūrė

Komentarai

Įrašo “Filmas „Angelai ir demonai“ bei jo mitai” komentarų : 1

  1. vvvvv avataras
    vvvvv

    ziurjau ir tikejaus daug daugiau, nes daug kalbu buvo apie si filma ir nepatenkinta buvo baznycia , bet paziurejus nieko ten slapto neparodyta , kad tik viena istrauka kai kunigai ruke cigaretes, ir vien del to daug diskusiju sukele? daug drasos istikruju reikia parodyt kas istikruju ten daros. Silpnas filmas, bandyta kazka parodyt , bet nieko neizeist

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.