Žyma: kubuntu

 • Kaip efektyviai rengti nuasmenintas skaitmenines dokumentų kopijas kompiuteriu su Linux OS

  Kaip efektyviai rengti nuasmenintas skaitmenines dokumentų kopijas kompiuteriu su Linux OS

  Neseniai tinklaraščio įraše paaiškinau, kaip efektyviai rengti nuasmenintas dokumentų kopijas naudojant kompiuterį su Windows operacine sistema, programomis PDF-XChange-Viewer ir PDFCreator. Šis įrašas, kaip matau, tuoj taps populiariausiu mano tinklaraščio įrašu. O šiandien papasakosiu, kaip dokumentus efektyviai nuasmeninti kompiuteriu su Linux OS. Ar tai nors kiek sudėtingiau? Ne. Atvirkščiai, kompiuterio parengimas darbui daug paprastesnis. Nereikia specialiai…

 • Kubuntu 6.06 kompaktai

  Šiandien pašto dėžutėje radau prieš gerą mėnesį užsakytus penkis Kubuntu 6.06 kompaktus iš Canonical siūlomos Shipit paslaugos. Jei kas netingi atvažiuoti iki Gedimino prospekto ir pasiimti, galiu pasidalinti, kol dar švieži. Kokius tris galiu atiduoti kam reikia.

 • Kubuntu OS atnaujinimo staigmenos

  Taigis apturėjau nuotikį su Kubuntu atnaujinimu. Standartinis Kubuntu atnaujinimas į naujesnę, šiuo atveju – Breezy Badger (angl.: linksmasis barsukas – tie ubuntistai visgi turi jumoro jausmą) atnaujinimas vyksta nurodant /etc/apt/sources.list byloje naujosios versijos repozitorijas ir po to terminale įvykdžius dvi komandas: sudo apt-get update; sudo apt-get dist-upgrade Atnaujinimas ėjo lyg ir nieko, neblogai, tik kažkodėl…

 • Džiaugiuosi Kubuntu

  Norėčiau trumpai pasidžiaugti Kubuntu – operacijų sistema, sudaryta iš Linux branduolio ir KDE grafinės terpės. Jau pusantrų metų eksperimentuoju su Linux. Pradžioje tai buvo Mandrake, vėliau – Debian. (Kubuntu, beje, irgi yra šiek tiek modifikuotas Debian.)

 • Susimečiau Kubuntu

  Susigundęs gerais Ubuntu vertinimais įsidiegiau vietoj chaotiškojo Debiano šį labiau nupoliruotą distributyvą. Tiksliau, jo KDE versiją Kubuntu. Ir žinote, visai neblogį įspūdžiai. Gal konfigūruoti ir nėra taip paprasta, kaip kokį Mandrakelinux, bet už Debian gerokai gražiau ir patogiau.