Žymų Archyvai: krikščionybė

Apie tos pačios lyties asmenų sąjungas – konservatyviai ir blaiviai?

Aukštai iškelta LGBT vėliavaVisas haipas dėl neseniai praėjusio „Baltic Pride“ parado man priminė neseniai Anglijoje pakeistą santuokos įstatymą, pagal kurį ir tos pačios lyties asmenys dabar gali sudaryti santuokas. Palyginus su Anglija, Lietuvoje netradicinių seksualinių orientacijų asmenų teisės nėra tiek labai pastūmėtos, ką jau ten apie santuoką, įvaikinimą kalbėti; net partnerystė kol kas tėra mission impossible mūsų konservatyvioj šaly.

Reakcijos į gėjų paradą galėjo išvis nebūti. Na, pasivaikščios žmonės su vėliavom, ir išsiskirstys. Vietoje to, turėjome didžiausią ažiotažą, nusišnekančią savivaldybę, „po traukiniu“ šokančius Seimo narius ir isteriškus moralės sergėtojų (tegul ir marginalų, bet garsiai rėkiančių) pasisakymus. Toliau skaityti Apie tos pačios lyties asmenų sąjungas – konservatyviai ir blaiviai?

Mirė kompozitorius Gintautas Abarius :(

Lietuvos rytas šiandien rašo:

Dešimt metų Šiaurės Karolinoje gyvenusio 51 metų kompozitoriaus ir pianisto gyvybė užgeso ligoninėje, saulei nusileidus (apie trečią valandą Lietuvos laiku).

Penkerius metus su vėžiu kovojęs G. Abarius tikėjo, kad ligą jam pavyks įveikti. Kompozitorius sukaupęs jėgas ir valią dar prieš du mėnesius kūrė naujus muzikos kūrinius, planavo kelionę į Lietuvą. Pastarąjį kartą gimtinėje jis lankėsi prieš pusantrų metų.

straipsnis „Mirė kompozitorius G. Abarius“.

Aš G. Abarių atliekant savo kūrinius esu girdėjęs daugiau kartų nei turbūt visų kitų Lietuvos kompozitorių kartu paėmus. Kai 1991 m. įsijungiau į Tikėjimo žodžio bendruomenę Vilniuje, Abarius buvo ta įžymybė, kurio atsivertimo į tikėjimą istorija į tą bendruomenę patraukė daugybę žmonių. O istorija buvo maždaug tokia, kad begrimstamčiam į alkoholizmo liūną G. Abariui Dievas prakalbo, liepė iš baro eiti namo ir pažadėjo, kad jo gyvenimas pasikeis. Visa tai – po ilgų jo žmonos, tuo metu jau įtikėjusios Dievą Tikėjimo žodyje, ir jos tikėjimo bendražygių maldų. Toliau skaityti Mirė kompozitorius Gintautas Abarius 🙁