Perėjau prie Thunderbird… palikau KMail

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

Štai ką tik šiek tiek skaudančia širdimi susikonfigūravau Mozilla Thunderbird pašto programą darbui su dviem iš keturių savo pašto dėžučių. Vėliau ir kitas prijungsiu.

Tokiu būdu laikinai palieku Kmail, pagrindinę KDE pašto programą. Dėl jos nepatikimo darbo su atjungtais IMAP aplankais. Beveik kiekvienas bandymas nusiųsti į IMAP aplanką didesnį nei keli šimtai KB laišką, jei interneto ryšys ne per geriausias, baigiasi programos lūžimu. Jau pavargau išsigąsti, ar ir vėl nepraradau kokių nors laiškų per eilinį lūžimą – o tokių dalykų jau ne kartą buvo…

Galutinai Kmail’u nusivyliau, kai pamėginau naudoti savo gmail paštą kaip senų laiškų iš kitų programų archyvą. Nors ir pavyko sukelti ten kelis tūkstančius laiškų, neišėjo padaryti taip, kad po eilinio archyvavimo Kmail, bandydamas sumesti naujai archyve atsidūrusius laiškus į Gmail serverį, nenulūžtų…

Labai gaila, nes Kmail – tikrai patogi, daug galimybių turinti programa, kuri kur kas geriau atitiktų mano poreikius. Jei ne tie nesibaigiantys lūžimai ir laiškų praradimai.

Tiesa, Modestas V. žadėjo, kad šios Kmail problemos išnyks kartu su artėjančia integracija su nauja pašto ir kitos asmeninės informacijos saugojimo sistema Akonadi, tačiau to gali nebūti dar kokius metus. Mažiausiai… Tad bent tokiam laikui tenka atsisveikinti.

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail