Naujoji KDE lietuvinimo projekto svetainė

Jau senokai ketinau iškeldinti KDE vertimo projekto puslapius iš savo svetainės. Nelabai kas be jų čia ir liks, tiesa sakant, bet visgi projektas nebeatrodytų privataus asmens iniciatyva. Taigi, užrezervavau tam vietą KDE vertimų serveryje ir galvojau, kaip pradėti.

Darius Ž. ėmėsi tvarkyti KDE lietuvinimo svetainės puslapius, iš šiandien parodė pirmuosius svetainės apmatus. Štai čia jie.

Nieko rėkiančio ir įpatingo, tiesą sakant, bet paprasta, aišku, lengvai skaitoma – kaip tik tai, ko ir reikia. Svetainė bus tvarkoma per CVS, tagi, tokius dokumentus, kaip stiliaus vadovas, vertimo užduočių sąrašas arba KDE terminai galės redaguoti ne tik svetainės tvarkytojas, kaip yra dabar, o ir kiti vertėjai. Manau, kad tai bus šaunu.

Ir išvis malonu, kad KDE vertimo projektas įgauna savo gyvenimą, ir darosi mažiau priklausomas nuo vieno žmogaus iniciatyvumo. Jei bus sukurta tinkama infrastruktūra, padėsianti naujam vertėjui susigaudyti – tikrai manysiu, kad pasiekiau savo, vertimo komandos koordinatoriaus, vieną pagrindinių tikslų.

Ačiū visiems, kurie nepatingėjo prisidėti: Dariui, Kęstučiui, Nerijui, Aivarui ir kitiems. Taip pat ir tiems, iš kurių paveldėjome tikrai nemažą KDE vertimo įdirbį. Manau, kartu galime nemažai nuveikti!


sukūrė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.