Mano magistrinis darbas apie Sivananda jogos grupes Lietuvoje

2004 m. baigiau magistratūros studijas VU Religijos studijų ir tyrimų centre. Baigdamas studijas rašiau magistrinį darbą. „Naujųjų religijų“ tematika, žinoma 🙂 Darbo tema buvo tokia: „Sivananda jogos judėjimas Lietuvoje: tarp religijos ir sveikatingumo“.

Ilgai nesiryžau juo dalintis, net ir su tais, kuriems jį žadėjau – atrodė neypatingai parašytas, nors ir gerą pažymį gavau. Tačiau, turbūt laikas daro savo: nusprendžiau pasidalinti su visuomene šiuo kūriniu ir suteikti visiems galimybę ne tik jį paskaitinėti, bet ir pakomentuoti 🙂 . Tuo ypač turėtų apsidžiaugti mano aprašytas jogos judėjimas.

Taigi, štai čia rasite viso mano darbo turinį su nuorodomis į įvairias jo dalis, nes jis kažkodėl 🙂 netilpo į vieną puslapį… Tai – tik magistrinis darbas, tad per daug nesitikėkit, ir atidžiai skaitykit 🙂 Tai tikrai nebus laisvalaikio skaitinys – „ant popieriaus“ jį sudaro apie 60 psl.

Jei kas tingit skaityt čia, parsisiųskit visą darbą pdf formatu.

skaitykite darbą


Paskelbta

,

sukūrė

Komentarai

Atsakymai į “Mano magistrinis darbas apie Sivananda jogos grupes Lietuvoje”: 4

 1. Agne avataras
  Agne

  Sveikas Donatai, tavo puslapi radau tiesiog atsitiktinai, nes pati esu siuo metu antro kurso magistrante, LKKA sveikata ir fizinis aktyvumas fakultete ir ruosiu savo magistro darba, tema gan panasi i tavo ,apie rebefinga(gilumini cirkuliarini kvepavima) kuris yra prana jogos kaip skiltis. perskaicius tavo darba kilo labai daug minciu, noriu paklausti ar tu pats praktikuoji joga, ar tik buvai stebetojas? ir ar zmones noriai dalyvavo tavo tyrime, ar reikejo gauti koki specialu leidima is tos grupes vadovu? jei kalbeti apie tavo darba tai istiesu jis labai originalus ir idomus skaityti, nors man daug dalyku buvo ir neaiskiu. jau baigiu ir linkiu tau sekmes

 2. Donatas G. avataras

  Sveika Agne, aš pats jogos nepraktikuoju, nors ir esu išbandęs. Taigi, darbui atliekamo tyrimo metu buvau daugiau stebėtojas. Žmonės gan noriai dalyvavo, norinčius pasikalbėti išsiaiškinau per keletą pažystamų, tačiau ir vadovai tam neprieštaravo.

  Sėkmės ir Tau.

 3. kietas avataras
  kietas

  jega puslapi))))))))))))))))

 4. Agne II avataras

  Įdomus darbas. Išvados patvirtino turėtas nuostatas apie jogos centrų brėžiamą ribą tarp religijos ir sporto/sveikatos. Buvo naudinga sužinoti pagrįstą ir gana išsamią mokslininko nuomonę šiuo klausimu. Kaip darbas įvertintas akademikų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.