WordPress 2 vertimai: ar kas nors užsiimate?

Tikiuosi būsiu perskaitytas lietblogs.net lentoj ir šį įrašą kas nors pastebės. Klausimas toks: ar kas nors užsiimate WordPress 2 vertimu? Galėtume kooperuotis.

Savaitgalį atnaujinau WordPress iš 1.5 į 2, tačiau taip ir nesusigaudžiau, ar kas nors užsiima vertimu. www.lietus.org, kurio šeimininkas anksčiau vertė WordPress, atrodo nepasiekiamas; radau, kad kažkas yra įkėlęs lietuvišką vertimą į Rosetta, tačiau ten galima koją nusilaužti – neišsiaiškinau, kaip versti WordPress 2 versiją. 1.5 versiją turiu čia: lt-1.5.mo ir lt-1.5.po, ji beveik iki galo išversta, Rosetta versija, mačiau, išversta kur kas mažiau, tad įkėliau naujesnę.

Atnaujinimas: štai čia rasite jau 2.0 versijos bylas lt-2.mo ir lt-2.po. Kaip ir ankstesnėse versijose, norėdami įdiegti lietuvių kalbos palaikymą turite nukopijuoti *.mo bylą (ji turi vadintis lt.mo) į wordpress įdiegimo aplanke esantį aplanką wp-includes/languages/, ir po to byloje wp-config.php nurodyti, kad naudojate „lt” vertimą. Kol kas iš 1238 eilučių neišversta apie 320. Jei atsiras norinčių prisidėti vertimu, rašykite.


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Atsakymai į “WordPress 2 vertimai: ar kas nors užsiimate?”: 2

  1. Audrius avataras

    Sveikas Donatai, aš prieš porą savaičių vienu prisėdimu išverčiau visa failą. Jei įdomu, gali pasiimti iš: http://193.219.172.200/~radzevicius/misc./lt_LT.po
    Kadangi tikrai sėdejau vos porą valandų, kai kur vertimas prasilenkia su realybe (ką spėjau pamatyt, pataisiau), nekalbant apie gram. klaidas. Dabar bandau išsinagrinėti Kiwi 1.1 aplinką, ant kurio leisiu savo blogą, todėl laiko peržiūrai nelabai turėjau kada. Bandžiau sulietuvinti tokius terminus kaip trackback arba ping, nepašiurpk 😉

  2. Donatas G. avataras

    Ačiū Audriau, paėmiau tavo failą, suliejau su savuoju (kad taviškis manojo skyles užtaisytų), ir po to dar truputį paredagavau. beje, man tavo „pingback“ ir „trackback“ vertimai patiko! Taigi, dabar yra „atsakymai“ ir „švyturėliai“. o vertimas visiškai baigtas! Gali parsisiųsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.