Susimečiau Kubuntu

Kubuntu KonqiSusigundęs gerais Ubuntu vertinimais įsidiegiau vietoj chaotiškojo Debiano šį labiau nupoliruotą distributyvą. Tiksliau, jo KDE versiją Kubuntu.

Ir žinote, visai neblogį įspūdžiai. Gal konfigūruoti ir nėra taip paprasta, kaip kokį Mandrakelinux, bet už Debian gerokai gražiau ir patogiau.

Labiausiai džiugina tai, kad čia be problemų susitvarkė pagrindinės ankstesniojo mano Debiano bėdos: iškart puikiai veikė diskų montavimas bei išmontavimas, automatinis aptikimas, taip pat – KDE ekransargiai, KFind bylų paieška.

Ir šiaip darbastalio aplinka gražiai sutvarkyta.

Viena iš nedaugelio suerzinusių bėdų buvo tai, kad Kubuntu KDE lietuvybės paketas blogai pagamintas. Teko įsidiegti paketą iš
Debian experimental distributyvo.

Beje, jei kas diegsitės Ubuntu ar Kubuntu, galite tikrai pasiklysti instrukcijų, kaip įdiegti tokius dalykus, kaip Flash, Java įskiepius, DVD, MP3 kodekus, gausoje. Todėl rekomenduoju šokti į vieną, labai glaustą ir tikslų instrukcijų šaltinį: www.ubuntuguide.org. Čia viskas aišku ir tikslu.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Atsakymai į “Susimečiau Kubuntu”: 7

 1. opit avataras

  „diskų montavimas bei išmontavimas” – bliat’, mėnesio vertimas 🙂

 2. Donatas G. avataras

  Na gerai, „prijungimas ir šalinimas“ – gal labiau tinka? Kai nusisėdi prie kompo, tai visokios keistenybės realiai pradeda skambėti 🙂

 3. Karolis avataras
  Karolis

  KDE marked troll only

 4. d3v avataras
  d3v

  Maklinėju Jūsų tinklapyje… Arba… ieškau, kas pagelbėtų „Linux”-uose (nekenčiu vogtų, virusų siurblių, Microsoft)… Jei ko kur paklausiu, atsako pašaipiškai (Elvinas Piliponis ir jo kolegos). Anglų kalbos nemoku. Rusų tinklapiai… Irgi savotiški… Kubuntu… Patinka KDE grafika… Nesimpatiška Red Het (man)… Tai gi… Daugybė klausimų ir mažai atsakymų… Arba… Nesuvokia dvyliktokas, kad pirmokas nesupranta, kad du kart du – keturi…
  Sėkmės.
  Vacys

 5. Donatas G. avataras

  Mano tinklapyje makalynė? Na na… Galiu padėt šiek tiek, nors ir pats esu tik koks penktokas 🙂 Rašyk man e.paštu. Jei esi Vilniuj, žinoma, galiu kada užšokt ir įdiegt tau kubuntu. Arba kitą distrą (bandei mandrake?), bet tik tuo atveju, jei pats pasirūpinsi diegimo kompaktus, bo pas mane nėr naujausių leidimų.

 6. buves ukio ministras avataras
  buves ukio ministras

  apie ka cia jus snekat, neko nesuprantu, vaizdelis irgi nekoks, arabas ant zirgo sedi koks tai

 7. Donatas G. avataras

  Ministre, kai žirgo nuo kupranugario nebeskiri, tai jau nebesunku suvokti, kodėl nieko nesupranti… 🙂 beje, ant kupranugario – joks ne arabas, o šios svetainės šeimininkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.