Susimečiau KDE 3.4

Na štai, pagaliau susimečiau į savo kompiuterį su Debian Linux OS atnaujintą darbastalio aplinką KDE 3.4.0. Su Debianu tai labai paprasta, kaip tai padaryti, parašiau čia.

Įspūdis – neblogas. Darbastalis pagražėjęs – atsirado gražių efektų ir šešėlių, gražesni programų įvadinių skydų dizainai. Atrodo didžiausi ir naudingiausi pakeitimai yra KDE asmeninės informacijos tvarkymo modulyje – gerokai patobulintas programų paketas Kontact (atitinkantis Windows sistemos Microsoft Outlook, bet gerokai lenkiantis galimybėmis) bei universali pokalbių programa Kopete. Šitą dar reikės išbandyti.

Po diegimo kilo tik viena rimta problema – nustojo veikti K darbastalio vadybininkas (KDM). Tam, kad jis pradėtų vėl veikti, reikia jį iš naujo sukonfigūruoti per KDE valdymo centrą, prieš tai panaikinus senąjį konfigūracijos failą komanda:

apt-get –purge kdm


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Atsakymai į “Susimečiau KDE 3.4”: 4

 1. enc avataras
  enc

  galima screenshot’ą?

 2. Donatas G. avataras

  Padarysiu, bet ne anksčiau, kaip ryt ryte. Iki tol neprisėsiu prie Linux.

 3. Jaro avataras
  Jaro

  Donatai, mesk ta windows iš savo kompo, tada visada galėsi prisėsti prie Linux’o 🙂

 4. žalias liopoldas avataras
  žalias liopoldas

  Mhm, kam tuos Linux iš vis diegti? Galima normaliai kaip žmogui su windowsais dirbti greitai ir patogiai, o galima kas penkias minutes apt-get –purge kdm rašinėti ir apsimesti, kad kažkas gero su tais linuksais yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.