Susimečiau KDE 3.4

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

Na štai, pagaliau susimečiau į savo kompiuterį su Debian Linux OS atnaujintą darbastalio aplinką KDE 3.4.0. Su Debianu tai labai paprasta, kaip tai padaryti, parašiau čia.

KDE 3.4.0 ekrano nuotrauka: 1024*768, 156 KBĮspūdis – neblogas. Darbastalis pagražėjęs – atsirado gražių efektų ir šešėlių, gražesni programų įvadinių skydų dizainai. Atrodo didžiausi ir naudingiausi pakeitimai yra KDE asmeninės informacijos tvarkymo modulyje – gerokai patobulintas programų paketas Kontact (atitinkantis Windows sistemos Microsoft Outlook, bet gerokai lenkiantis galimybėmis) bei universali pokalbių programa Kopete. Šitą dar reikės išbandyti.

KDE 3.4.0 ekrano nuotrauka: 1024*768, 202 KBPo diegimo kilo tik viena rimta problema – nustojo veikti K darbastalio vadybininkas (KDM). Tam, kad jis pradėtų vėl veikti, reikia jį iš naujo sukonfigūruoti per KDE valdymo centrą, prieš tai panaikinus senąjį konfigūracijos failą komanda: apt-get --purge kdm

KDE 3.4.0 ekrano nuotrauka: 1024*768, 148 KBTaigi dabar vėl turiu galimybę versti KDE ne visai aklai, kaip dariau pastaruosius porą mėnesių, nes neturėjau įdiegęs šios naujosios versijos, kurią verčiau.

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail