Lietuva – visgi teisinė valstybė!

Homoseksualų ir jiems prijaučiančiųjų eitynės šeštadienį sostinėje vis dėlto įvyks. „Leidimas organizuoti eitynes „Už lygybę“ galioja“, – penktadienį paskelbė Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT), išnagrinėjęs organizatorių skundą. Jie reikalavo panaikinti Vilniaus apygardos administracinio teismo (VAAT) nutartį, priimtą laikinojo generalinio prokuroro Raimondo Petrausko prašymu, sustabdyti leidimo renginiui galiojimą. LVAT sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas.

– ką tik paskelbė portalas delfi.lt.

Maloni naujiena. Visų pirma todėl, kad Lietuvos valstybės nepavyko įbauginti smurtautojams ir moralizuotojams, bijantiems, kad šeimos vertybės bus užgožtos ir subyrės vos tik kitos orientacijos žmonėms bus leista pasirodyti viešai.

Aš tikiu šeimos vertybėmis, ir netikiu tokiu neįsivaizduojamu jų trapumu. Tikiu ir tuo, kad kiekvienas turi teisę į saviraiškos laisvę.

Beje, apie tai labai gražiai rašo Andrius Navickas portale Bernardinai.lt.

Pagarba Vilniaus merui Viliui Navickui, leidusiam šią eiseną ir kovojusiam, kad šiam renginiui nebūtų trukdoma.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Atsakymai į “Lietuva – visgi teisinė valstybė!”: 2

  1. Linas A. avataras
    Linas A.

    Žinai, skyriau pusdienį skaitiniams ivairiuose portaluose gegužės aštuntos dienos renginiams nušviesti ir įvertinti. Pašiurpau, pasižiūrėjes delfi video klipus. Pagalvojau, kad taip turėjo atrodyti pogromų 1941aisiais dalyviai. Geras Navicko straipsnis. Prisimenu info prieš keleta metų, kai Prahoje pasileido Gėjų (ir tt.) lyga, paskelbusi, kad nebeturi ką veikti Čekijoje. Ir per aštuoneris metus gyvenimo Prahoje, neužkliuvo akis už jokių iššaukiančių reiškinių, visuomenės moralės žlugdymo pavojaus ir pan. Ir politkorektiškumo niekas nebruka, visi sugyvena ir be eitynių, ir be pogromų. Ir kaip (buvusi) religinė mažuma, lengvai galiu įsivaizduoti save tokiose eitynėse prašant kokių nors teisių, kurių neturime kaip netradiciniai. Ir kad tokie pogromininkai galėtų pasvaidyti plytgalius ir paskanduoti šūkius apie iškrypėlius baptistus, kurie geria vaikų kraują ir rengia orgijas, ir kaip juos visus reikia akmenimis užmėtyti. Dar prieš 10 metų savo ausimis girdėjau mokytojų būrelį einant pro mūsų bažnyčią ir būtent tokiomis mintimis turiningai dalinantis 🙂 Taip kad tikrai, bet kas gali greitai atsidurti neteisingoje apkasų pusėje, ne toje kurioje įsitvirtinusi mob mentality..

    1. Donatas G. avataras

      Labai įdomus komentaras dėl gėjų Čekijoje, Linai. Iš tiesų nemanau, kad kas nors keltų grėsmę šeimos vertybėms Lietuvoje. Deja, kažkaip sutapo, kad tas paradas rengiamas krizės dugne, kai visi tik ir ieško kokio nors atpirkimo ožio. O kai kurie politikai labai nekorektiškai bando iš to susikrauti politinius dividendus. Liūdna, kad Lietuva pradeda tuo garsėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.