Išmečiau www.linkexchange.lt reklaminius skydelius

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

Ir jums siūlau padaryti tą patį. UAB „Informacijos tiltas“ „prižiūrima“ (šitą žodį privaloma rašyti kabutėse) sistema http://www.linkexchange.lt yra absoliučiai nepatikima.

Taip, gal ji ir buvo viena pirmųjų apsikeitimo reklaminiais skydeliais sistemų Lietuvoje, tačiau pažiūrėkite į Jos titulinį puslapį – naujausia informacija yra iš 2000 metų! Ir, kas antrą kartą ji nesuveikia: spragteli ant kokio nors reklaminio banerio, o patenki į Jų pačių svetainę…

Prieš pusmetį norėjau pakeisti vienos savo prižiūrimos svetainės reklaminį skydelį. Naujo įkelti nepavyko, o senąjį ta proga išmetė! Ir jau daugiau nei pusę metų kovojau su jais, kad jie sistemą sutvarkytų. Ir e. paštu rašiau, ir klaidos aprašymą siunčiau, ir skambinau, ir jie žadėjo kokius keturis kartus sutvarkyti ir perskambinti. Bet iki šiol NIEKO nepadarė.

Taigi, spjoviau į tai, kad jie man skolingi keliasdešimt tūkstančių reklaminių skydelių parodymų, ir ką tik ištryniau juos iš abiejų savo prižiūrimų svetainių. Užteks čia dėl to nervintis ir rodyti nemokamai jų reklamas….

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

8 mintys apie “Išmečiau www.linkexchange.lt reklaminius skydelius”

  1. Nžn, gal ir galėčiau kam nors, kas turi veikiantį banerį, perduoti tuos kreditus. Siūlykitės, už mano svetainės reklamą mielai perduosiu 🙂 Bet dar turėti reikalų su linkexchange.lt chebra visai nėra mažiausio noro. Šį postą parašiau savaitė po to, kai dar kartą prašiau jų sutvarkyti sistemą. Net nesureagavo.

  2. Tai gal nori kam nors panaudot savo account’ą su kreditais? Pvz. susikurt kitą nereikšmingą saitą ir nukreipt lankomumą ten. Or smthng.

  3. Jo, bet atsivėrė labai negreit 🙂 Tiksliau, buvo abydna, kad tiek taškų užsidirbau, kurių dabar nepanaudosiu – tai gal dar palauksiu… ir taip keletą mėnesių.

  4. Tai tas ir blogiausia, kad gyvuoja, nes supporto tai jokio ten nebėra. Tik taisyklių neatitinkančias reklamas kartais ištrina. Ir tų, kurie pas juos registruojasi, vis dar yra.

  5. sunku patiket kad jie dar “gyvuoja”, kazkada neseniai buvau atrades… nemaniau kad dar yra saitu kurie naudojas ju paslaugom…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *