Išmečiau www.linkexchange.lt reklaminius skydelius

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

Ir jums siūlau padaryti tą patį. UAB „Informacijos tiltas“ „prižiūrima“ (šitą žodį privaloma rašyti kabutėse) sistema http://www.linkexchange.lt yra absoliučiai nepatikima.

Taip, gal ji ir buvo viena pirmųjų apsikeitimo reklaminiais skydeliais sistemų Lietuvoje, tačiau pažiūrėkite į Jos titulinį puslapį – naujausia informacija yra iš 2000 metų! Ir, kas antrą kartą ji nesuveikia: spragteli ant kokio nors reklaminio banerio, o patenki į Jų pačių svetainę…

Prieš pusmetį norėjau pakeisti vienos savo prižiūrimos svetainės reklaminį skydelį. Naujo įkelti nepavyko, o senąjį ta proga išmetė! Ir jau daugiau nei pusę metų kovojau su jais, kad jie sistemą sutvarkytų. Ir e. paštu rašiau, ir klaidos aprašymą siunčiau, ir skambinau, ir jie žadėjo kokius keturis kartus sutvarkyti ir perskambinti. Bet iki šiol NIEKO nepadarė.

Taigi, spjoviau į tai, kad jie man skolingi keliasdešimt tūkstančių reklaminių skydelių parodymų, ir ką tik ištryniau juos iš abiejų savo prižiūrimų svetainių. Užteks čia dėl to nervintis ir rodyti nemokamai jų reklamas….

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail