Persikėlėme!

Dabar jau beveik keturios nakties, o aš tupiu antrame namo aukšte ir bandau, ar naujajame name turėsime nors kokį normalesnį internetą.

Turėsime – turbūt Bitės Edge ryšį (kompiuteris rodo dviejų padalų ryšio stiprumą, veikia žiauriai lėtai). Bet iš esmės padoriu jo pavadinti negalima. Pirmame aukšte beveik visai neima.

Bet ne tai svarbiausia. Rašau šį įrašą iš naujojo namo, į kurį šiandien persikėlėme, už ką didelis ačiū uošviams, mano mamai, pusbroliui Kęstui, Simonos pusbroliui Andriui, Jaroslavui, Godai ir Tomui bei Karolinai. Ir dar kažkam, pavargusi galva neleidžia prisiminti.

Taigi, šiandien valymo firma www.blitz.lt išvalė mūsų namą, o visa sava komanda sėkmingai mus perkraustė. Dabar be jokių baldų bet susijaudinę ir laimingi ruošiamės miegoti.

Namo nuotraukos – vėliau (aš taip ir anksčiau turbūt esu sakęs). Persikelti iš 38 kvadratų į 160 visgi yra toks jaudinantis įvykis, kad šį kartą pažadą galiu ir ištęsėti!!!


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Komentarai

Atsakymai į “Persikėlėme!”: 3

 1. Joakimas avataras

  Sveikinimai didžiausi 🙂
  O be Bitės nieko nėra? pvz. kokių Erdvių?
  Tai lauksim nuotraukų.

 2. Donatas G. avataras

  Deja, erdvių kaip tik ir nėra – jie ten nesiekia, nes kažkokios sodų bendrijos pirmininkas atsisako jiems išnuomoti vandentiekio bokštą antenai pasistatyti.

  Ačiū už sveikinimus 🙂

 3. Joakimas avataras

  Koks keistas komentaras „švyturėliai…
  Nežinau kas ten ruošiasi įsigyti omni connect, bet labai patarčiau neskubėti. Aš kelis mėnesius pasikankinau su omniteliu, o po to nutariau, kad nervai svarbiau ir perėjau į Bitę. Nepalyginama. Aišku jei užmiestyje tai G3 mažai kur veikia. Bet Bitė nemokamai duoda išbandyti jų ryšį ir modemą. Tereikia nuvyksti su pasu ir duos kelioms dienoms modemą su kortele.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.