Pirmasis įrašas naujoje svetainėje

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

Sveiki, štai rašau pirmąjį savo naujosios svetainės įrašą. Norėčiau padaryti ją gražią ir su visokiais pričindalais, ale nežinau, kada rasti tam laiko. Štai dabar darbe per pietų pertrauką rašinėju…

Svetainėje norėčiau pasidalinti su kitais savo pomėgiais, darbais, svajonėmis. Pažiūrėsime, kas iš to išeis. Žinoma, jaudina pirmasis toks išėjimas į hipererdvę…. Ir truputį baugina. Na, pasistengsiu, pasidaryti sau jaukius virtualius namus.

Žiniatinklyje nesu visiškas naujokas, faktiškai esu sukūręs ir vėliau į dinaminę versiją perdirbęs religija.lt svetainę, tačiau su „weblog“ tipo turinio valdymo sistemomis, kokia yra ši WordPress, susiduriu pirmą kartą.

Sėkmės, skaitykite! Ir palinkėkit man sėkmės rašant.

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

4 mintys apie “Pirmasis įrašas naujoje svetainėje”

  1. Sveikas +simonai,
    nespėjau pasigirt. Dabar kol kas jį pildau ir tvarkau, nespėjau pasireklamuot kaip reikiant. Taigi irgi tapau blogerininku 🙂 Dėl domeno dar neapsisprendžiau, atrodo koks tai vardas.org visai nebrangiai kainuoja, tai galvosiu.

  2. sėkmės, donatai. ko nepasigyrei, kad kuri tokį puslapėlį. galėtum gi ir kitą kokį domeną susikurti, o tai čia kažkoks keistas 🙂

  3. tegyvuoja tavo puslapis. Skaitysime, domesimes. Tegul jis buna spalvotas ir idomus.

    Inga

  4. Čia yra bandomasis komentaras – tiesiog tikrinu, ar viskas veikia. Acha, kažkodėl iš pat pradžių, tik įrašius komentarą, jo nerodė, nors rodė, kad vienas komentaras yra….

    Tikiuosi viskas veiks kuo puikiausiai. Galiausiai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.