Pirmasis įrašas naujoje svetainėje

Sveiki, štai rašau pirmąjį savo naujosios svetainės įrašą. Norėčiau padaryti ją gražią ir su visokiais pričindalais, ale nežinau, kada rasti tam laiko. Štai dabar darbe per pietų pertrauką rašinėju…

Svetainėje norėčiau pasidalinti su kitais savo pomėgiais, darbais, svajonėmis. Pažiūrėsime, kas iš to išeis. Žinoma, jaudina pirmasis toks išėjimas į hipererdvę…. Ir truputį baugina. Na, pasistengsiu, pasidaryti sau jaukius virtualius namus.

Žiniatinklyje nesu visiškas naujokas, faktiškai esu sukūręs ir vėliau į dinaminę versiją perdirbęs religija.lt svetainę, tačiau su „weblog” tipo turinio valdymo sistemomis, kokia yra ši WordPress, susiduriu pirmą kartą.

Sėkmės, skaitykite! Ir palinkėkit man sėkmės rašant.


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Atsakymai į “Pirmasis įrašas naujoje svetainėje”: 4

 1. Donatas G. avataras
  Donatas G.

  Čia yra bandomasis komentaras – tiesiog tikrinu, ar viskas veikia. Acha, kažkodėl iš pat pradžių, tik įrašius komentarą, jo nerodė, nors rodė, kad vienas komentaras yra….

  Tikiuosi viskas veiks kuo puikiausiai. Galiausiai…

 2. inga avataras
  inga

  tegyvuoja tavo puslapis. Skaitysime, domesimes. Tegul jis buna spalvotas ir idomus.

  Inga

 3. + simonas avataras
  + simonas

  sėkmės, donatai. ko nepasigyrei, kad kuri tokį puslapėlį. galėtum gi ir kitą kokį domeną susikurti, o tai čia kažkoks keistas 🙂

 4. Donatas G. avataras

  Sveikas +simonai,
  nespėjau pasigirt. Dabar kol kas jį pildau ir tvarkau, nespėjau pasireklamuot kaip reikiant. Taigi irgi tapau blogerininku 🙂 Dėl domeno dar neapsisprendžiau, atrodo koks tai vardas.org visai nebrangiai kainuoja, tai galvosiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.