Į darbą su dviračiu – 17 km

Šiandien ryžausi avantiūrai – į darbą visus 17 km važiavau su dviračiu.

Nuvažiavau per 59 minutes. Palyginimui: su autobusu – maždaug valanda 10 min, su automobiliu – 40-50 minučių (priklausomai nuo to, ar atostogų sezonas, ar ne.

Važiuodamas perdaug nesiplūkiau, važiavau prieš vėją, tad manau, kad bet kurią nelietingą dieną tiek užtrukčiau. Tiesa, būtų gerai, kad kai kurie kalniukai pakeliui šiek tiek sumažėtų – bent kol aš ant dviračio. Bet jie ko gero į šį mano padūsavimą neatsižvelgs 🙁

Grįžimas namo … dar nežinau, ar sėsiu ant dviračio. Galiu jį palikti prie darbo.

Dabar svajoju apie motorolerį – ir automobilių eiles aplenkti galima, ir minti nereikia. Bandau ieškotis informacijos ir variantų. Kainos – nuo 2500 iki 4000 už naudotą, 5-7 metų ne kinietišką motorolerį.

Gal kas važinėjatės patogumo dėlei ir galite pasidalinti įspūdžiais? (Įspūdžiai tų, kurie motorolerį pirko tik todėl, kad neįpirko britvos, arba neįsigijo motociklo teisių, domina kiek mažiau…


Paskelbta

sukūrė

Komentarai

Atsakymai į “Į darbą su dviračiu – 17 km”: 7

 1. Mantas avataras

  O kam tas motoroleris. Vien koks klaikus plerpimas iš jo…
  Manau važiuoti dviračiu yra žymiai geriau, nusigauti galima pakankamai greitai, jokio triukšmo, neteršiamas oras ir t.t.

 2. scania avataras

  18 km kasdien su dviračiu – labai nebloga treniruotė. Jei tik nėra nesaugu. Aš į darbą bijau važinėti dviračiu, man reikalingas kelias siauras, eismas intensyvus ir vairuotojai rytais važiuoja miegodami 🙂

 3. Dalius avataras
  Dalius

  Aš manau, kad gan gerai nusprendei dėl motorolerio. Pačiam kiekvien ą rytą tenka apie 10km vazhiuot į darbą, o dar kadangį dabar tokios degalų kainos tai ooo…vasario vidury mėginsiu atsivezht kelis kinishkus motorolerius. Jei domina manau suderetume nuo 1800-2000Lt uzh nauja.

 4. Dalius avataras
  Dalius

  Aš manau, kad gan gerai nusprendei dėl motorolerio. Pačiam kiekvieną rytą tenka apie 10km vazhiuot į darbą, o dar kadangį dabar tokios degalų kainos tai ooo…vasaros vidury mėginsiu atsivezht kelis kinishkus motorolerius. Jei domina manau suderetume nuo 1800-2000Lt uzh nauja.

 5. MArtynas avataras

  nemanau kad tu cia kaip pasakoji aplenki autobusa su dviraciu. nebent ten kamsciai po valanda tai jo. bet 17 km tirkai tu per 1 valanda nenuvaziuosi. ir isvis. matyt daug uzdirbi kad vientik vazinejimui per diena 2 valandas uzimi.

 6. Donatas G. avataras

  MArtynai, o kuo tau taip neįtikėtina, kad autobusas važiuoja tuos 17 km ištisą valandą, ir kad su dviračiu galima palaikyti 17 km/h greitį? Nėr čia toks didelis greitis. O vien tik važinėjimui (nesvarbu kuo) tenka išleisti tas dvi valandas – nebent yra vasara ir kamščiai mažesni, arba važiuoju motoroleriu (tuomet važiavimas pirmyn atgal užima apie valandą). Ir tai visai nesusiję su mano darbo užmokesčio dydžiu.

 7. evka avataras
  evka

  MArtynui – 17km/h dviraciui yra mazas greitis. Visai normalus yra 23-25 km/h. Tie kas biski pasitreniruoja ir netingi paminti neilgose distancijose – 27-32 km/h. As pernai daznokai vazinedavau i miesta alaus bokalo ikalti (Dvarcionys – senamiestis), tai pakaliui i prieki vis testuodavau 10km atkarpos (iki Vilneles ziociu) laika – jis vidutiniskai gaudavosi apie 20-21 minute. rekordas – 18 min.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.