50 minučių

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

Tiek šiandien užtrukau važiuodamas automobiliu iš naujai apgyvento namo į darbą Gedimino prospekte. 18 kilometrų kelio.

Gal kas gyvena toje pačioje pusėje (Balsiuose, Naujaneriuose ar pan.) ir gali pasidalinti, kiek trunka kelionė iki darbo centre?

Važiavau Geležinio vilko gatve – alternatyvus maršrutas būtų Kalvarijų gatve. Atstovėjau keturis kamščius: iškart už Žaliųjų ežerų prie STOP ženklo (pasirodo, toje pusėje gyvena visai nemažai žmonių), ties Molėtų plento ir Geležinio vilko g. susidūrimu, Geležinio vilko gatvėje (šis kamštis buvo ilgiausias – prasidėjo gerokai prieš Ozo g. viaduką ir tęsėsi iki pat Saltoniškių, apie 25 min.) ir – Pamėnkalnio g.

Kelionė, kaip jau pavadinimas sako, truko 50 min., kelias – 18,5 km., mašina valgė maždaug 5.2 l/100km, taigi suvalgė 0,962 litro, važiuojant į abi puses tai kainuja maždaug 5,7 lt…. Mhm, nemažai.

Nors 50 min. yra nemažai, bijojau ilgiau užtrukti. Rytoj bandysiu važiuoti autobusais (36 iki Žalgirio, po to – bet kokiu troleibusu), o poryt turbūt išmėginsiu važiavimą Kalvarijų g. maršrutu mašina.

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

3 mintys apie “50 minučių”

  1. nuo Balsių iki centro (lygiai taip pat ir atgal) atvažiuoju per 40 min. vienintelė bėda, kad mano variantas tinkamas tik geru oru, nes važiuoju dviračiu. 🙂

  2. Važinėju tiek mikriuku tiek automobiliu iš Jeruzalės – mano kelionė vidutiniškai trunka 40 min. Užtrukai tikrai nedaug laiko. Kalvarijų gatve gali pavykti ir greičiau nuvažiuoti (kad ir kaip paradoksalu tai atrodytų).

    Tik nebandyk grįžti Kalvarijų gatve, jei kas vyksta Siemens arenoje – kamštyje sėdėsi ojoj kaip ilgai 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *