Klaidų kaina

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

Vyrų vienuolyne atsirado jaunas naujokas; ir paskyrė ji prie darbo senus manuskriptus ranka perrašineti. Padirbejęs ten kokią savaitę, atėjo jis sykį pas vienuolyno vyresnįjį:

— Tėveli, aš pastėbejau kad visi broliai perrašinėja manuskriptus ne iš originalų, bet is senesnių kopijų. O jei kuris is ju padarys klaida, ji pasiliks rastuose amziams!

Abatas ir sako:

— Mes originalus labai saugome, nes pats pagalvok – pergamentams po kelis tukstancius metu. Menkiausia klaida gali padaryti nepataisoma žala!

Ilgai juodu gincijosi, bet galiausiai vyresnysis nusileido ir pasiunte jaunesni broli i archyva, kur buvo saugomi originalai. Tas nusileido i pozemi, kur buvo saugomi dokumentai ir… dingo! Po savaites sunerime vienuoliai nusileidzia jo ieskoti, o tas, vargselis, dauzo galva i stala ir saukia:

— Ne, ne, ne!!!

— Broli, kas nutiko? – Klausia jo vienuoliai.

Tas pakelia į juos beprotiskai blizgancias akis ir susnibzda:

— „Celebrate”! Originale buvo parasyta „Celebrate” o ne „Celibate”!

Facebooktwitterpinterestlinkedintumblrmail

Viena mintis apie “Klaidų kaina”

  1. jeigu jau taip renkate anekdotus religine tema, zinau viena, kuri teko girdeti is vieno kunigo.

    Zaidimu eiksteleje vakas meto kamuoli i kasi ir vis nepataiko, o nepataikydamas vis keikiasi, blemba nepataikiau! taip viena karta, antra, trecia ketvirta, penkta ir tt. pro sali eina bobute. Isgirdusi nevalyvo bernioko monologa uzsipuola – nesikeik vaikeli Dievas tave is giedro dangaus zaibu nutrenks! nesamone- atsako berniukstis ir meto toliau i kasi, nepataikydamas vel keikaisi. staigas is giedro dangaus trenkia zaibas i bobute ir pasklinda balsas blemba nepataikiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

„Deja, Lietuva yra įvairi“